Služby

Zpracování účetnictví a daňové evidence

Účetnictví a daňová evidence zákazníků firmy jsou vedeny dle platných právních předpisů. Nabízíme kompletní zpracování účetnictví a daňové evidence na základě předaných podkladů, vedení evidencí majetku, zpracování výkazů pro statistiku, měsíční uzávěrky a výkazy dle přání zákazníka. Zákazník je průběžně informován o výsledcích své podnikatelské činnosti, ostatní služby dle přání klienta.

Zpracování daňových přiznání

  • daňová přiznání k dani z příjmů fyzických osob včetně souvisejících výkazů
  • daňová přiznání k dani z příjmů právnických osob včetně příloh
  • silniční daně
  • majetková daňová přiznání

Odklady daní a zastupování

Zastupujeme klienta na základě plné moci před finančním úřadem, zdravotními pojišťovnami a správou sociálního zabezpečení. Zajistíme odklad podání daňového přiznání do 30.06.

Zpracování mezd a personalistiky

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti mezd a personalistiky. Pomůžeme s vedením obsáhlé mzdové a personální agendy a staneme se pro Vás spolehlivou mzdovou účtárnou. Poradenství v oblasti získání příspěvku na zřízení pracovního místa od úřadů práce.
Zpracujeme kompletní mzdové agendy, přihlášky a odhlášky zaměstnanců, předání měsíčních výkazů pojišťovnám, vypracujeme roční zúčtování daní pro Vaše zaměstnance.

Finanční a ekonomické poradenství

Poskytujeme kompletní servis začínajícím podnikatelům. Připravujete se na to začít provozovat živnost, popřípadě založit novou obchodní společnost? Poskytneme veškeré informace o základních požadavcích, které právní předpisy stanovují pro zahájení a provozování živností a obchodních společností. Zajistíme vše od založení společnosti až po její registraci k příslušným institucím. Poradenství v oblasti dotací pro začínající podnikatele. Pomůžeme vybrat vhodný účetní software, a zaškolíme Vaše pracovníky.

Finance


Rychlý kontakt:

 

OlajÚčto s.r.o. – účetní a daňová kancelář
Křižovnická 86/6
Praha – Staré Město  110 00
IČ: 05602092
DIČ: CZ05602092
E-mail: radek.olaj@olaj-ucto.cz
E-mail: kancelar@olaj-ucto.cz
Tel.: +420 380 120 990
Fax: +420 380 123 145
GSM: +420 739 624 365
Právní služby
Mgr. Klára Misarová
E-mail: ak.misarova@seznam.cz
GSM: +420 725 844 181
Mgr. jiří Drvota
E-mail: ak.drvota@seznam.cz
GSM: +420 723 977 550